Maakogu ja Kihelkonnakogude loomine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lihtsameelsuse elegantsusest, ehk eesmärgistusest.

Go down

Lihtsameelsuse elegantsusest, ehk eesmärgistusest. Empty Lihtsameelsuse elegantsusest, ehk eesmärgistusest.

Postitamine by agu 13/3/2018, 04:05

Münchhausen pole vist nii rääkinud, nagu pildil. Aga väga elegantne on niimoodi mõtelda.
Lihtsad skeemid on veel sellepärast head, et siis saab mõte minna uitama, ja just mõtteuitamise ajal toimub püsimälu moodustamine, uute nörviseoste sünd, See on anatoomia. Esialgu polegi pikemalt vaja seletada.
Lihtsameelsuse elegantsusest, ehk eesmärgistusest. Mynchausen

Jüri Kukk on natuke koleeriliselt kirjutanud lihtsameelsusest.
http://uueduudised.ee/arvamus/karajad-maakogu-kihelkonnakogud-kas-tosine-tegemine-voi-pigem-lihtsameelsuse-laat/

Olgu peale  lihtsameelsuse laat!  
Aga oleks kusagil pöevatee kaugusel tõeline lihtsameelsuse laat - ma läheks küll sinna. Küllap õnnestuks mul seal .... -)  99% tõenäosusega!!!
Nii lihtsameelne ma nüüd ka pole, et kõik esimese hooga ära räägin.

Selline naiivsuseni lihtne skeem, nagu Maakogude asja esialgu välja pakutakse, tõepoolest keeruliste ilma-asjade puhul ei tööta.

Miks ma tahan nii iganenud skeemiga kaasa mängida?
Esiteks, ma ei julge mürki võtta, et minu enda ajus kõneksoleva teema kohal pimetäppi pole.  
Ja üks vana valem on, et  luuavarrest võib ka pauk tulla... Folkloristika on kultuurne asi. Tegelikult ka.

Tegelt arvan ma, et pimetõppi selles kohas mul pole. Ma luuavarrest ise pauku pole teinud, aga samas olen luuavart väga erinevatel viisidel kasutanud.
Kui jahti või sõtta minna, siis luuavart pole vaja tingimata relvana kasutada. Luuavars võib teenida igas majapidamises, kasarmus või jahiseltskonnas. Luuavarrele võib näiteks ulukid lükkida, jahisaagi õlal koju kandmiseks.
Teine äri-idee juba selles tekstis: luuavarre kasutamise konkurss!!! EW-100 kestab ju terve aasta. Või lausa 100 aastat?

Võib olla mõni Raikküla retsepti väljapakkujatest tõesti usub siiralt, et nad andsidki algkäivitusega ka ainuõige suuna. Siiras usk on hea, see paneb silma särama ja, eriti grupis on see hea,  vähemalt kuulutaja ise on valmis pühenduma, ilma küsimatta, et mis ma selle eest saan. Lisaks peegelneuronid ja sünergia ja,

Raikküla-laste algatusgrupi pakutud "relva" geniaalsus on selle populistlikus lihtsuses. Need mõisted, mida selle ehitamisel kasutatakse, on isegi algharidusega inimesele teada. isegi 100 a tagasi olid teada. Piirid, kaardi joonistamine, omade kangelaste otsimine.
21. sajandi kartograafid töötavad muidugi ammu aju ja muude KuradiKeerulisteAsjade kaardistamisel. Kihelkondade kaardi teema on tohutult lihtsam kaasaegsetest kaardistamistöödest.

Päriselt toimus lend kuule umbes nii. Vähemalt 2 trajektoorikorrektsiooni vaja märkida lihtsatel skeemidel. Aga töös oli "Luna 10" trajektooril umbes tosin aktiivsue või korrektsiooni lõiku. Wikipeedias või kusagil on see olemas. Kuule ei saa lihtsalt pihta ühe sihtimisega, maailmameister ka ei saa, ükskõik kui pika püssiga, Mingi keerulise sõnaga seletatakse, miks ei saa.
Lihtsameelsuse elegantsusest, ehk eesmärgistusest. 6-luna1


Oleks mul rohkem bensiiniraha.
Oleks mul auto ka ...
???
Siis saaks ma sirge seljaga käia oma usutunnistuse järgi.
Ma kuulutasin omast usutunnistusest siis, kui see foorum siin veel täiega allpool nulli oli: http://exinimene.blogspot.com.ee/2018/02/yllevaldoaguobinitsa.html
Kuna aga mul bensiiniraha napib,
siis urgitsen maailma lihtsameelsust tugitoolispordi stiilis
läbi internetitoru,
ja põen süümekat - kas ma juba liiga palju ei tagane oma usust
ja rikun netis ekslevate hingekeste Mina-väge...
Crying or Very sad

agu

Postituste arv : 66
Join date : 01/03/2018

http://exinimene.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele