Maakogu ja Kihelkonnakogude loomine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uudiste sektsioon kodulehele

2 posters

Go down

Uudiste sektsioon kodulehele Empty Uudiste sektsioon kodulehele

Postitamine by Ethel 22/3/2018, 13:49

Liikme soovitusel lisan siia ka oma mõtted:

Kodulehel võiks olla blogilaadne uudiste lehekülg. Seal kirjas nii hetke oluliseimad arengupunktid kui ka kõigi häält vajavad küsimused/otsused (näit see kuupäevade valik, põhikirja punktide kokkulepe) koos kuupäevaga, mis ajaks oma ettepanekud edastada. Ja iga eestliikuja kohus on hoida end kursis sellega. Tingimusega, et uudiste all on vaid olulised otsused, kuupäevad, ka kohalike kogude esmased koosolekud, et tühja-tähjaga ja küsimustega seda üle ei koormaks (selleks sobib fb). Nii on kogu info ühes kohas koos, õiges järjekorras ning juurdepääs ka neil, kes fb-d ei kasuta.

Omaette küsimus aga, kus siis neid küsimusi arutada. Tunnistan, et näiteks minu jaoks on foorum iganenud ja kohmakas ning visuaalselt raskemini jälgitav. Kuid ilmselt on see üks variant. Aga siis oleks vaja, et vähemalt osa foorumist oleks suletud, mitte avalikult kõigile nähtav. Pluss hea võimalus küsimustikke koostada. Ma ei tea, kas see teostatav. Fb-s on vahel suhtlus vahetum ja kiirem, ühele osale inimestest kahtlemata mugavam. Kas on veel mingeid alternatiive?

Silmast-silma arutlused vast kõige tõhusamad tõepoolest. Näha on, et kui on isiklik kontakt olemas, edeneb suhtlus ka võrguvahendite kaudu palju ladusamalt.

__
Ethel Elor
Tõstamaa kihelkond

Ethel

Postituste arv : 1
Join date : 11/03/2018

Tagasi üles Go down

Uudiste sektsioon kodulehele Empty Re: Uudiste sektsioon kodulehele

Postitamine by agu 22/3/2018, 19:28

Ethel kirjutab kinnise alafoorumi vajadusest siin. See võikski olla sellise pealkirjaga - "Foorumi kasutajate siseinfo".
Praegu on kinnine "Saame tuttavaks". Mu arust võiks see olla küll avalik. Avalik liikumine meil siiski. Minul on see enesetutvustus heaks kohaks, kus saan põhjendada oma fantoomnime FB-s.

Arvan, et ülevaatalikkus kujuneb ka aja jooksul. Saab mõned vidinad käima panna.

agu

Postituste arv : 66
Join date : 01/03/2018

http://exinimene.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele